Piercing - Microdermal

Piercing (z angl. prerážanie, prepichnutie) je pojem označujúci prepichnutie časti ľudského tela. Okrem estetických dôvodov – s cieľom nosiť rôzne šperky vo vzniknutom otvore – sa praktikuje tiež z náboženských, kultúrnych alebo sexuálnych dôvodov.

Piercing sa dá umiestniť na rôzne časti tela ako napríklad uši, tvár(obočie, pera, brada,...), jazyk, ale aj na prsné bradavky, pupok a genitálie, tak ako u mužov aj u žien. Na všetky tieto miesta sa vkladajú šperky najčastejšie vyrobené z titánu, a to preto, že tento kov nespôsobuje nežiaduce reakcie organizmu. Do jazyka, brady alebo okolia pier sa však môžu vkladať aj šperky z bioplastu, pretože plast v porovnaní s ozdobami z kovu nepoškodzuje až tak zubnú sklovinu.

Šperk sa aplikuje za pomoci jednorázových sterilných piercingových ihiel. Nastreľujeme len ušné laloky !!! Výmena šperku za kratší, poprípade skrátenie bioplastu je zadarmo. Samozrejme až po zahojení.

Starostlivosť o piercing a microdermal

Viac informácií o starostlivosti o piercing nájdete v nasledujúcich dokumentoch na stiahnutie:

Orientačný cenník piercingu

Služba Cena
Základné piercingy (obočie, pera, brada, jazyk, pupok)

25,- EUR / cena aplikácie šperku
17,- EUR / cena aplikácie ak máte vlastný šperk

Prestrelenie uší (len ušné laloky)

10,- EUR / jeden šperk
15,- EUR / dva šperky

Intímne piercingy (bradavky, genitálie)

40,- EUR

Microdermal

Microdermal je podkožný implantát, zložený zo 7mm „titanovej“ platničky T-čkového tvaru, ktorá sa vkladá pod kožu cez jednu malú dierku pri minimálnej bolesti. Platnička pod kožou slúži ako kotva, ktorá vystupuje na povrch. Na tento výstup sa cez závit naskrutkuje akýkoľvek nádstavec rôzneho tvaru a veľkosti, ktorý sa podľa potřeby a okolností môže ľubovoľne meniť.

Ideou microdermalu je estetický vzhľad podkožného implantátu s jednoduchosťou a bezpečnosťou piercingu. Tento šperk je možné aplikovať na rôzne časti tela ako sú napr. tvár, krk, hrudník, ruky, podbruško a pod. Všade kde nedochádza k tlaku o kosť a taktiež oderu oblečením.

Orientačný cenník microdermal

Služba Cena
Aplikácia microdermálu

40,- EUR

 

Nachádzate sa tu: Hlavná stránka Naše služby Piercing - Microdermal