Odstraňovanie tetovania laserom

Ak Vás už omrzelo tetovanie, začalo vadiť Vášmu partnerovi, pripomína Vám chvíle, na ktoré by ste najradšej zabudli alebo ste sa dali potetovať u amatérskych tatéroch a neboli ste spokojný s výsledkom, máme pre Vás riešenie -  trvalé odstránenie tetovania laserom.

Je to najmodernejšia a najbezpečnejšia metóda zbavenia sa nežiadúceho tetovania. Laser, ktorý používame je absolútna špička na trhu pre rok 2013. Disponuje 1000mj jedným impulzom energie, je to jedinečný high-tech laser. Využívame najnovšiu technológiu Q-switched, ktorý umožňuje minimálny čas ošetrenia laserom, čím sa zabraňuje poškodeniu pokožky.

Tkanivo pokožky okamžite absorbuje vysokú energiu  určitej  vlnovej dĺžky lasera, potom sa jednoducho roztiahne a exploduje do drobných častí pigmentu. Následne sa pohltí bunkou a vylúči z tela. Pigmentové tkanivo bude po prvom ošetrení plytké. Pigment sa po 10 minútach obnoví. Je to normálna reakcia tkaniva.

Energia lasera spôsobuje praskanie melanínu v pigmente. Plytké tkanivo pigmentu zostane, pretože absorbuje silnú laserovú energiu z epidermy. Medzi jednotlivými ošetreniami odporúčame 4-6 týždňový interval.

Náš laserový prístroj odstraňuje aj pigmentové a starecké škvrny.

V blízskej dobe plánujeme rozšírenie nášho laserového pracoviska o ďalší  špičkový prístroj na  trvalé odstránenie nežiadúceho ochlpenia( absolútna novinka pre rok 2013)

Ukážky odstraňovania tetovnia

Postupný proces odstraňovania tetovania s odstupom času:

Cenník odstraňovania tetovania laserom

Služba Cena
1 cm štvorcový z odstraňovaného tetovania 12,- EUR / 1 cm2
odstraňovanie tetovania v rámci prerábky tetovania 150,- EUR / 1 sedenie
Nachádzate sa tu: Hlavná stránka Naše služby Odstraňovanie tetovania