Nový hit - tetovanie zubov

Dentista z amerického štátu Utah ponúka unikátnu službu - tetovanie na zuby s obrázkami slávnych osobností. 51 ročný David Heward rozbehol biznis, ktorý mu vynáša rozprávkové bohatstvo. 

Úsmev s Monou Lisou, princeznou Dianou, Elvisom Presleym či americkými prezidentami chce mať stále viac ľudí. Metóda aplikácie je jednoduchá. Zákazník ide ku svojmu zubárovi a nechá si vytvoriť predpis na korunku. Ten potom pošle Hewardovi s požadovaným obrazkom, ktorým nemusí byť len tvár slávnych osobností ale napríklad aj panda alebo vtáčik.  

Dentista v Utahu potom podľa odtlačku klienta vytvorí špeciálnu keramickú korunku s čiernobielym permanentným obrázkom a pošle mu ho domov. Zákazník si korunku odnesie k svojmu vlastnému zubárovi a nechá si ju nasadiť.

Medzi veľmi obľúbené výjavy patria v USA tváre slávnych prezidentov Washingtona či Lincolna. Ale množstvo objednávok Heward prijíma tiež z Británie. "Väčšina ľudí si ich necháva urobiť na zadných zuboch, stoličkách. Mám veľa záujemcov medzi Angličanmi vrátane zubárov," uviedol dentista.

Obrazok aj s keramickou korunko výjde v prepočte priblizne na 60 eur. 

Nachádzate sa tu: Hlavná stránka Články Nový hit - tetovanie zubov